Kes me oleme?
Meie oleme Sepu (Karl) & Hanna - kaks veini ja spiirituste tõelist austajat! Naudime selle ala kõiki aspekte - maitsed, aroomid, värvid, toidu sobitamised, suhtlus, üritused jne. Sepu kirg joogikultuuri vastu pärineb isalt. Võiks isegi öelda, et ta "sündis konjaki klaas käes"! Hanna avastas veinimaailma põnevuse Tallinnas oma õe restoranis töötades. Niisiis on armastus veini ning spiirituste vastu meil justkui veres ja küllap see on ka põhjuseks, miks see valdkond meid niivõrd tõmbab!

5 aastat Prantsusmaal
Et õppida tundma veinimaailma, kolisime me esmalt Prantsusmaale ja loomulikult ikka veinipealinna Bordeaux’sse. Õppisime Bordeaux Ülikoolis veinide tootmist ja turundamist ja saame uhkusega öelda, et oleme läbinud selle ala parimad ülikoolid!

Miks on nimeks just Veiniateljee?
Nime valimine on ju alati väga keerukas. Küll proovisime ühte ja teistpidi, midagi justkui ikka ei klappinud. Kuni kõige ootamatumal hetkel tuli üks suurepärane idee. Teadsime, et tahaksime oma e-poodi kaunistada ühe Katrin Karu maaliga, mis seisab hetkel ka meie esilehel. Kui me talle helistasime, et luba küsida, siis selgus, et tema kunstiateljee asub meie tulevase veinibaari lähedal. Ning kui jutu käigus ütlesime, et “Oi kui tore, siis on ju väga lähedal meie veiniateljees külas käia?", tabasimegi end kohe mõttelt, et see just ongi see õige nimi!
Oma ateljees me küll ise veini ei tee, küll aga esitleme teile oma maitse järgi välja valitud parimaid veine vanast maailmast. Ja ehk õnnestub meil aegajalt lisaks veinikunstile esitleda teile ka maalikunsti.